Grupa: Administrator 
Posty: 16 #543176 Od: 2010-6-8
| No i mamy dwóch Polaków na podium podczas ostatniego GP i to na dwóch pierwszych miejscach. Osobiście kibicuje Tomkowi i życzę mu w tym roku mistrza, należy mu się, Jarek ma jeszcze czas Zresztą jestem przekonany, że Tomek w tym roku zdobęcie tytuł |